Sbratříme vás

Hnutí Otevřená radnice, naše HORA

Jsme skvělý tým zkušených, aktivních, pracovitých lidí, kteří při dlouhodobé diskuzi o potřebách města Dobříše došli jednoznačně k tomu zásadnímu, co naše město potřebuje.

Naše HORA, kterou chceme zdolat je město – město Dobříš, kde se budeme všichni cítit spokojeně, dobře.

Všimli jsme si, že plno lidí mluví o odstěhování se, neb se jim tu přestává líbit a nejsou veselí.

Rozhodli jsme se to změnit. Chceme, aby se občané Dobříše opět spojili, racionálně spolu diskutovali, měli zájem se podílet na zkrášlování Dobříše, aby neměli pocit, že jejich názory nejsou zohledňovány. Město Dobříš má velký potenciál, pojďme jej využít a město zkrášlovat, vylepšovat.

Nebudeme teď rozebírat jednotlivé technikálie, jako jsou nelogické projektování, předraženou výstavbu a údržbu města. Nebudeme Vás otravovat chaotickou, nepřehlednou ekonomikou Dobříše, skrytými a pro nás zmanipulovanými výběrovými řízeními. Nebudeme zdlouhavě rozebírat neschopnost zkvalitnit místní školství, téměř zničenou spolkovou činnost, mizivou nabídku vyžití pro děti, mládež ale i seniory, nekoncepčnost s odpady, DOKASem, Riziko prodeje Polikliniky i dalšího majetku ze strany ODS, ČSSD, STAN a i dalších stran atd.

Jsme otevření dialogu. Víme, že  racionálně vedený dialog napříč všemi politickými stranami, hnutími ale i s Vámi, běžnými občany, se vyplatí.  Lze tak najít většinové řešení. A my chceme hledat jen ta nejlepší řešení pro lepší, spokojenější, klidnější život v našem krásném městě Dobříši! Pečujeme zde o své rodiče a děti, pojďme jim život usnadňovat, pro ně to děláme a za ně zejména se  hodláme přičiňovat!!!

Všechny tyto “zvláštnosti” Dobříše, jsou příčinou napjatého, nepříjemného stavu mezi lidmi.

Změníme to. Myslíme jinak. Náš tým to dokáže. Ale pouze s Vaší podporou. Volte č.8

 

Buďte odvážní a volte změnu č. 8.

Volte celé hnutí Otevřená radnice.

Podpora jednotlivých kandidátů změnu nepřinese.

Děkujeme za čas, který jste věnovali rozhodnutí o naší skvělé Dobříši.

#myslijinak